7 سبک آرایشی مدرن

تاریخ درج: 1397/11/16
اگر از آرایش های تکراری و سبک های قدیمی خسته شده اید سعی کنید سبک های مدل آرایش فانتزی و روش های جدید آرایشی رو امتحان کنید و فقط از بین سبک های جدید، سبک ها و مدل هایی را انتخاب کنید که واقعا شما را زیباتر میکند و با ترکیب چهره ی شما هماهنگ میکند. چون ممکنه شما چندین سبک جدید رو یاد بگیرید ولی لزوما همه سبک ها مناسب چهره شما نباشه، بنابراین حتما تو انتخاب سبک ها دقت کنید. 
 
1. کرم پودر
اولین سبک از آرایش های فانتزی سبکی ساده است که شما باید در این سبک پوست صورت خود را کرم پودر بزنید و عیب های پوستتان مثلا لک پوستی یا آکنه های پوستی را بپوشانید و پوستی طبیعی و براق ایجاد کنید. حتما باید از کرم پودرهای رنگ پوستتان استفاده کنید یعنی کرم پودر شما نه روشن تر از پوستتان باشد و نه تیره تر، یک پوست طبیعی و براق بدون هیچ گونه آرایش چشم و لب و تنها یک آرایش ابروی ساده که حتما رنگ مداد یا سایه ی ابروی شما باید روشن تر از ابروهایتان باشد یعنی سعی کنید از مدادی که تیره تر از ابروهای خودتان است استفاده نکنید، در این سبک شما یک پوستی براق به همراه ابروهای آرایش شده  ملایم خواهید داشت.
 
2. سایه دودی
 سبک دوم آرایشی است که در آن از سایه های دودی و سرد استفاده می کنید. رنگ های سرد مثل آبی ، بنفش و صورتی به همراه رنگ رژ لب دلخواه خودتان که می تواند رنگ رژ سرد یا گرم باشد.
 
3. مژگان تیره و بلند
سبک سوم سبکی که به آن مژه فانتزی می گویند. در این سبک مژه هایتان پر از ریمل می شود. البته ریمل های رنگی مثل آبی ، بنفش و سبز این سبک را می توانید برای جشن ها و مراسم های خاص انتخاب کنید. فراموش نکنید که رنگ طلایی و نقره ای نیز جزو رنگ های فانتزی برای مژه ها هستند. رنگ های فانتزی برای رژ لب و سایه زیاد و جود دارد و استفاده می شود اما برای مژه ها سبکی جدید و متفاوت است.
 
4. سایه روغنی
 سبک چهارم شامل سایه های روغنی براق می شود که معروف شده است به سایه های متالیک . در این سبک از سایه های روغنی که دارای رنگ های براق هستند استفاده می کنید البته لازم به ذکر است که جذابیت چشم ها را دو چندان می کند. چشم هایی جذاب و خیره کننده.
 
5. خط چشم
سبک پنجم مربوط به خط چشم است و معروف به خط چشم معکوس است که در این سبک از خط چشم های رنگی استفاده می شود و خط چشم ها را معکوس می کشند یعنی خط پایین را که همیشه باریک میکشیم این دفعه در بالای چشم میکشیم و خط ضخیم را در قسمت پایین چشم ، این سبک حتی مناسب مراسم ها و مجالس های شادی نیز می باشد.
 
6. رژ لب
 سبک ششم مربوط به رژ لب است و معروف به تیره های بسیار تیره ، که در این سبک باید از رژ لب های مات ولی بسیار تیره استفاده کنید. البته بهتر است از قبل رنگ ها را امتحان کنید.

7. برق لب
سبکی با لب های براق ، در این سبک باید لب هایتان را براق کنید البته بعد از یک آرایش کامل صورت . که در این سبک از براق کننده  لب به روی لب های رژ زده شده استفاده می کنید. یا این که از رژ لب های مایع براق استفاده کنید و اگر رژ لب مات استفاده کرده اید بهتر است از همان رنگ رژ لب جامد یک رژ لب مایع براق به روی لب هایتان بزنید .
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :