سوالات متداول

 • نحوه ثبت نام و فعال سازی اکانت در سایت

  برای ثبت نام و فعال سازی اکانت خود کافی وارد سایت شده و با کلیک بر گزینه ثبت نام در گوشه سمت راست بالا وارد صفحه مربوط شوید.
  در این صفحه با تکمیل اطلاعات خواسته شده بنا بر نوع فعالیت شما، می توانید به راحتی در سایت عضو شده و از خدمات آن بهره مند شوید.
   همچنین شماره تلفن شما به عنوان نام کاربری شما در نظر گرفته شده و قابل تغییر نمی باشد بنابراین در وارد کردن آن دقت کنید.
  برای ثبت نام به عنوان همکار باید نام تجاری خود را برای معرفی خود به کاربران به درستی وارد کنید.

 • فراموشی رمز عبور

  در صورت فراموشی عبور می توانید بر روی رمز عبور خود را فراموش کرده ام کلیک کرده و نام کاربری خود را وارد نمایید. پس از ورود نام کاربری پیامکی حاوی کد تغییر رمز عبور برای شما ارسال می شود که شما به کمک آن می توانید رمز عبور خود را تغییر داده و وارد سایت شوید.

 • چگونگی ارتباط با سرویس دهنده

  برای ارتباط مستقیم با سرویس دهنده می توانید پس از ورود به سایت، وارد صفحه مربوط به آن شده و در قسمت ارسال پیام به طور مستقیم با وی در ارتباط باشید.
  پیام شما پس از ارسال به صندوق پیام های سرویس دهنده ارجاع داده می شود. 
  همچنین می توانید از طریق تماس به صورت تلفنی با سرویس دهنده بدون واسطه ارتباط برقرار کنید.

 • اضافه کردن خدمات جدید در سایت

  برای اضافه کردن خدمات جدید در سایت باید ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید. 
  پس از آن با انتخاب گزینه خدمات من می توانید از بین خدمات موجود، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و با وارد کردن هزینه آن را به لیست خدمات خود اضافه کنید. اما اگر خدمات درخواستی شما در لیست ارائه شده توسط سایت وجود نداشت می توانید با ارسال پیام برای مدیر سایت از وی بخواهید این خدمات را برای شما اضافه کند.
  مدیر سایت پس از بررسی های لازم این آیتم را برای شما اضافه کرده و در طی پیامی آن را به اطلاع شما خواهد رساند.

 • امکان استفاده از خدمات سیار

  برای استفاده از امکانات خدمات سیار و ارائه خدمات در محل زندگی شما باید در ابتدا دقت کنید تا گزینه انتخابی شما امکان ارائه این سرویس را داشته باشد. پس از انتخاب آرایشگاه مورد نظر و خدمات درخواستی، کافی است در قسمت پایانی گزینه سیار را انتخاب کرده و پس از وارد کردن آدرس خود، منتظر ارائه این خدمات در محل درخواستی خود باشید.

 • چگونگی یافتن نزدیکترین خدمات آنلاین به شما

  برای اینکه بتوانید نزدیکترین مرکز آنلاین برای ارائه خدمات در حوالی محل زندگی خود را پیدا کنید کافیست در قسمت جستجو استان، شهر، منطقه محل زندگی خود و همچنین آیتم درخواستی را بدرستی وارد نمایید. بدین ترتیب تمامی مراکز آنلاین در کوتاهترین فاصله ممکن برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 • چگونگی معرفی برنامه کاری سرویس دهنده

  برای معرفی برنامه کاری ود به مشتری کافی است از طریق سایت و یا اپلیکیشن وارد پنل کاربری خود شوید. 
  پس از ورود به قسمت برنامه من مراجعه کرده و با وارد کردن صحیح روز و ساعت کاری برنامه خود را به مشتری معرفی نمایید. 
  در این قسمت می توانید برنامه خود را به صورت هفتگی و روزانه نیز وارد کرده تا مشتر به طور کامل در جریان کار و برنامه شما قرار بگیرد.

 • اشتباه در رزرو وقت

  اگر در رزرو کردن وقت دچار اشتباه شدید می توانید با ورد به سایت و پنل کاربری خود این مشکل را رفع نمایید. پس از لغو، پیامکی حاوی لغو مان درخواستی برای شما ارسال خواهد شد.
  و یا حتی در موارد اضطرار می توانید با مرکز درخواستی خود تماس گرفته و این زمان را اصلاح کنید. 

فرم ارسال سوال جدید.