قوانین استفاده از رژلب

تاریخ درج: 1398/01/19
شاید ندانید اما شما بر طبق مدل لب هایتان، سن و روز یا شب باید رنگ رژ لب خود را مشخص کنید. هر خانمی ممکن است ساعت ها صرف انتخاب رژلبی کند که بسیار به او بیاید، اما آیا قوانین استفاده از رژلب را می دانید تا لبان شما زیباتر جلوه کند ؟ با ما همراه باشید تا شما را با این نکات آشنا کنیم.
 
-مدل لب
یکی از قوانین استفاده از رژلب که باید به آن توجه کرد، مدل لب می باشد : 
1. لب های نازک
اگر لب های نازکی دارید، به گزارش پرشین وی بهتر است از هرگونه رژلب با رنگ های تیره و خیلی روشن اجتناب کنید و رنگ های ملایم تر و در سایه رنگ های طبیعی را انتخاب کنید. ابتدا دور لب را با یک خط لب از خارج لب، درست بسیار نزدیک به خط طبیعی لب بکشید و سپس آن را با رنگ صورتی روشن، گلبهی روشن و یا برق لب رنگ بژ پر کنید.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: هلویی، صورتی کمرنگ، بژ روشن، شفاف
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: قرمز، قرمز تیره، بنفش تیره و هر سایه رنگ قهوه ای
 
2. لب های پر
با لب های پر، شما گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب رنگ رژلب دارید.تنها نباید از برق لب هایی که لب ها را پرنشان می دهد استفاده کنید و در عوض تنها به وسط لب کمی برق لب شفاف بزنید. همچنین اگر لب های پر دارید، نیازی به استفاده از خط لب و رنگ های رز ندارید.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: قرمز، صورتی ملایم، گیلاسی، بنفش
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: هیچ رنگی
 
- روز یا شب
1. رنگ های روز
رنگ هایی که در طول روز می توان استفاده کرد باید رنگ های معمولی ، روشن و شفاف باشد، درآرایش چشم روز نیز همین نکته صدق می کند. اگر قصد داریدد در روز به مجلس خاصی بروید، می توانید رنگ آن را بیشتر کنید و آن رنگ می تواند صورتی یا بژ باشد که تقریبا برای هر لبی مناسب است.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: صورتی، هلویی، گیلاسی، بژ
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: هرگونه رنگ بسیار تیره (مگر جرات آن را داشته باشید که شبیه شخصیت خون آشام فیلم ها شوید)
 
2. رنگ های شب
در شب می توان از رنگ های وسیع تری استفاده کرد. بنابراین حتی می توانید از انواع رژلب های قهوه ای ، قرمز و صورتی های روشن استفاده کنید. تنها به خاطر داشته باشید که اگر از رنگ های این چنین نمایشی استفاده می کنید، باید آرایش چشم در رنگهای خنثی و طبیعی باشد.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: قرمز روشن، صورتی روشن، بنفش، بژ
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: هیچ رنگی
 
- سن
از دیگر قوانین استفاده از رژلب، توجه به سن می باشد. این امر اهمیت زیادی در چهره شما دارد.
1. سنین نوجوانی
خوب به نظر رسیدن در نوجوانی شاید خوب باشد ولی به گزارش پرشین وی انتخاب رنگ مناسب در این سن کمی مشکل است. پیش از هرچیز تا جایی که می توانید از خط لب اجتناب کنید در عوض می توانید کمی هزینه بیشتر صرف کرده و رژلب هایی که همراه با آن خط لب عرضه می شود ، تهیه کنید. چرا که رنگ آن بسیار به رنگ مدادش شباهت دارد. رنگ هلویی و صورتی کمرنگ از آنجا که رنگ طبیعی تری دارد می تواند برای شما مناسب باشد.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: صورتی، هلویی، شفاف
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: هرگونه رنگ بسیار تیره
 
2. اگر در دهه ۲۰ سالگی و بالاتر هستید
رنگ های گرم جوانی شما را نشان خواهد داد، بنابراین می توانید از این رنگ ها استفاده کنید. می توانید از رژلب هایی که ته رنگ طلایی دارد به صورت معمول استفاده کنید. رنگ های مات و رژلب های کرمی می تواند ماندگاری طولانی تر نیز داشته باشد. از رژلب هایی که حاوی مقداری اکلیل نیز هستند می توانید استفاده کنید. از رژلب های قرمز نیز می توانید استفاده کنید فقط باید در انتخاب این رنگ محتاط باشید تا بهترین قرمز را انتخاب کنید ، زیرا هر رنگ قرمز مناسب همه نمی باشد.
رنگ هایی که می توان امتحان کرد: طلایی، گیلاسی، قرمز روشن
رنگ هایی که باید اجتناب کرد: هیچ رنگی
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :