روش صحیح کشیدن خط چشم

تاریخ درج: 1398/01/27
آرایش چشم یکی از آیتم های مهم در آرایش صورت می باشد که تاثیر شگرفی بر زیبایی چهره دارد. بنابراین خیلی مهم است که شما با روش صحیح کشیدن خط چشم آشنا باشید تا آرایشی بی نقص و زیبا داشته باشید و جذاب بنظر برسید.
  
- عدم تداخل با خط مژه
در مرحله اول لازم است بدانید که تمام خطی که بر روی پلک تان می کشید نباید داخل خط مژه هایتان باشد بلکه براساس حالت چشم هر فردی، می بایست روش صحیح کشیدن خط چشم متفاوت باشد. همچنین بهتر است از خط چشم های مدادی استفاده نمایید زیرا اکثر ما کمی لرزش در دستانمان داریم که این موضوع باعث نامرتب شدن خط چشم می شود، از یک مداد با نوک پهن برای کشیدن خط چشم استفاده نمایید.
 
 - نحوه کشیدن خط چشم
خوب حالا میخواهیم روش صحیح کشیدن خط چشم را به شما آموزش دهیم، اگر خط چشم مدادی در دسترس شما نبود، روش دیگری هم برای کشیدن خط چشم وجود دارد که ساده است به این صورت که از یک برس و یک سایه چشم مشکی استفاده نمایید.
ابتدا از گوشه داخلی چشم شروع به کشیدن خطی از داخل تا نیمه های چشم کنید سپس از گوشه بیرونی چشم خطی دیگر بکشید تا این دو خط را به هم متصل کنید، این روش را با خط چشم مدادی هم می توانید امتحان کنید.
 
-پر کردن پلک پایین
فراموش نکنید که برای این که آرایشی طبیعی داشته باشید، باید به پلک پایینی چشم تان هم توجه کنید، یعنی پس از کشیدن خط چشم در پلک بالایی، باید خط مژه هایتان را پر رنگ کنید تا طبیعی باشد، اگر دوست دارید چشم هایتان درشت تر به نظر برسد، زیر خط مژه هایتان را مشکی و داخل چشم تان را سفید کنید، این کار باعث درشت تر شدن چشم هایتان می شود.

- اشتباهات رایج در کشیدن خط چشم
برخی افراد خط چشم شان، خیلی بالاتر از خط مژه هایشان می کشند که اشتباه است، برخی دیگر هم خط چشم شان را کاملا داخل لبه مژه هایشان می کشند که این هم اشتباه است و باعث ریزتر به نظر رسیدن چشم ها می شود، هم چنین ٖآرایش تان را به هم ریخته  نشان می دهد.
 
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :