ترفندهای لاغری با حمام

تاریخ درج: 1398/01/25
باور لاغری با رژیم و ورزش کاملا اشتباه می باشد.شما می توانید با استفاده از ترفندهای لاغری با حمام با چربی های اضافی خود خداحافظی کنید!
اگر قصد لاغری دارید باید ابتدا، با زندگی سالم شروع کنید. همچنین تنها برنامه های ورزشی و رژیم غذایی کافی نیست که وزن خود را کم کنید.شما می توانید با انجام چند تغییر ساده به راحتی وزن خود را کم کنید. ترفندهای لاغری با حمام به تنهایی برای کاهش وزن شما کافی نیست، اما به میزان قابل توجهی باعث سوزاندن چربی شما خواهد شد.
 
- استفاده از لیف و کیسه 
مدت زمان طولانی در حمام بودن چیزی را تغییر نخواهد داد.مهم است که سرعت گردش خون و سوزاندن چربی را برای ۱۰ دقیقه افزایش دهیم. شما می توانید با استفاده از لیف یا کیسه لاغر شوید.پوست خود را بامواد طبیعی کیسه یا لیف بکشید.(سفیدآب) مراقب باشید پوست خود را تحریک نکنید. زمانیکه از کیسه یا لیف استفاده می کنید سموم اضافی بدن شما دفع می شود.این باعث می شود پوست شما به آرامش برسد. در همان زمان، باعث لاغری شما نیز می گردد.زیرا عمل کیسه کشیدن سبب می شود سلول های تجمع یافته بر روی پوست از بین بروند و گردش خون در رگ های شما افزایش پیدا کند.
 
- دوش آب سرد 
یکی از ترفندهای لاغری با حمام، گرفتن دوش آب سرد قبل از خروج از حمام می باشد. اگر همیشه با آب گرم یا ولرم حمام می کنید این بار قبل از خارج شدن از حمام حدود ۵ دقیقه زیر دوش آب سرد بایستید .بدین ترتیب می توانید گردش خون خود را متعادل کنید.حمام کردن علاوه بر زیبایی پوست همان طور که در بالا اشاره کردیم باعث لاغری نیز می گردد.
 
- خارج کردن لیف و کیسه از حمام 
اما همیشه سعی کنید لیف و یا کیسه خود را خارج از حمام نگه دارید. زیرا نگه داشتن لیف و کیسه در حمام باعث تجمع باکتری ها می گردد. زیرا محیط حمام به دلیل مرطوب بودن بسیار مستعد تجمع باکتری ها است.پس اگر می خواهید چربی های خود را به راحتی از بین ببرید کیسه کشیدن در حمام را فراموش نکنید.
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه مردانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :