ترفندهای داشتن رنگ موی رزگلد

تاریخ درج: 1398/01/24
رنگ طلایی صورتی از جمله رنگ های محبوب در بین بانوان می باشد که در بسیاری از موارد از جمله گوشی آیفون یا انواع زیورآلات مورد استفاده قرار گرفته است. شما می توانید با استفاده از ترفندهای داشتن رنگ موی رزگلد، از این رنگ روی موهای خود بهره برده و جذاب و فانتزی بنظر برسید. از ترکیب این دو رنگ انواع رنگ های متنوع ایجاد می شود که ما در این مطلب به شش رنگ زیبا و مد روز طلایی صورتی اشاره می کنیم.
 
1. صورتی آبنباتی :
این رنگ طلایی صورتی ترکیبی زیبا از رنگ بلوند روشن و لولایت های صورتی است. اگر از رنگ بلوند ساده موهایتان خسته شده اید می توانید این بار این رنگ ترکیبی را امتحان کنید. این رنگ مو بیشتر برای افرادی مناسب است که پوستی نسبتا روشن دارند.
 
2. صورتی قهوه ای :
رنگ طلایی صورتی می تواند تیره نیز باشد، این رنگ تیره و شیک به شما نشان می دهد می توانید هم طبق مد روز حرکت کنید هم بسیار حرفه ای به نظر برسید. این ترکیب رنگ رگه هایی از رنگ صورتی طلایی در اعماق رنگ قهوه ای دارد که در نظر اول به چشم نمی آید چرا که کل رنگ قهوه ای را از بین نبرده است اما در عین حال رگه های رنگ صورتی طلایی جلای خاصی به این رنگ مو داده است. افرادی که پوستی نیمه تیره دارند بهتر است این رنگ مو را امتحان کنند.
 
3. صورتی پانک :
اگر می خواهید رنگ مویتان تغییری محسوس تر در چهره تان ایجاد کند، به دنبال رنگ هایی که صورتی بیشتری دارند بروید. این رنگ در سه سطح ایجاد شده است ریشه ها که تیره تر هستند و پس از آن رنگ صورتی که تقریبا کمی تیره است و در انتهای مو رنگ صورتی که به سفید تبدیل می شود. در حقیقت رنگ تیره ریشه مو چیزیست که در این رنگ نسبت به سایر رنگ های صورتی طلایی تغییر ایجاد می کند. این رنگ نیز برای افرادی که پوستی نسبتا روشن دارند پیشنهاد می شود.
 
4. صورتی هلویی :
این رنگ طلایی صورتی در اعماق خود رنگ هلویی دارد برای همین می توان دید قرمزی آن کمتر است. هر چند این رنگ در حقیقت طلایی نیست و بیشتر شبیه کرم است اما از رنگ هایی است که در اعماق آن رنگ های صورتی طلایی دیده می شود چرا که این دو یکدیگر را خنثی کرده اند. این رنگ نیز برای افرادی که پوستی نسبتا روشن دارند پیشنهاد می شود.
 
5. صورتی چند رنگ :
این رنگ بسیار جذاب است چرا که در آن می توان چند رنگ مختلف صورتی طلایی را یافت که تیره روشنی آنها به موها عمق و بعد خاصی می دهد. این رنگ ها خیلی محسوس نیستند و به طوری با هم ترکیب شده اند که فقط ذراتی از تیره روشنی آنها در میان مو مشخص باشد. این رنگ که تقریبا تیره نیز می باشد مناسب پوست های تیره و متوسط است.
 
6. صورتی آمبره :
آمبره برای هر رنگی زیبا و جذاب است و این مدل رنگ زدن این روزها بسیار مد است، رنگ صورتی آمبره نیز یکی از جذاب ترین هاست. ترکیبی از رنگ قهوه ای که به طلایی بلوند می رسد ولی در تمامی مراحل سرخی خود را حفظ کرده است.این رنگ صورتی آمبره برای افرادی که پوست تیره و متوسط دارند مناسب است.
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :