ترفندهای از بین بردن چروک صورت

تاریخ درج: 1398/01/31
یکی از ترفندهای از بین بردن چروک صورت استفاده از کرم ها یا روش های درمان گیاهی و خانگی است اما بهتر است بدانید تاثیر کرم ها حتی قوی ترین کرم های ضد چروک دائمی و ماندگار نیست. برای نتیجه اثربخش بهتر است وارد مراحل حرفه ای تر از قبیل پرکننده ها ، بوتاکس، لایه بردارها ، پاک کننده ها و لیزر شوید و این روش ها را جایگزین کرم ها و روش های خانگی و سنتی کنید تا به نتیجه ی بهتری برسید.
 
– لیفت صورت
اولین توصیه ی ما به شما لیفت یا همان بالا کشیدن پوست می باشد ممکن است وقتی شما در مورد لیفت صورت و ابروها با یک پزشک متخصص پوست و زیبایی مشورت می کنید و هزینه ی درمان آن رامی شنوید کلا از انجام این کار دلسرد شده یا این که بی خیال آن می شوید و با خودتان می گویید که چون هزینه ی آن خیلی بالاست پس بهتر است که آن را انجام ندهم ولی باید به عرضتون برسونم که هزینه ی لیفت پوست صورت شاید زیاد باشه ولی مطمئن باشین که شما رو از سالی چند بار بوتاکس زدن و هزینه ی بوتاکس دادن برای مدت ها راحت میکنه و علاوه بر اون ی حس خیلی خوب بهتون میدهد.
 
-  بوتاکس
یکی از ترفندهای از بین بردن چروک صورت  تزریق بوتاکس است که شما می توانید به مدت ۳۰ سال مداوم بوتاکس تزریق کنید و این بوتاکسی که تزریق می کنید معمولا به مدت ۳ الی ۶ ماه روی پوست دوام دارد و پوستی جوان تر و شاداب تر را به شما ارائه می دهد و هزینه ی بوتاکس خیلی کم تر از لیفت کردن پوست می باشد.
 
- لایه برداری
روش دیگر لایه برداری پوست می باشد که در این روش نیزلایه های رویی و بیشتر لایه های مرده ی پوست برداشته می شوند وپوستی شاداب و تازه نمایان می شود . این روش نیز هزینه ی زیادی ندارد و در کاهش چین و چروک تا حدودی موثر است.
 
- تزریق ژل
از دیگر ترفندهای از بین بردن چروک صورت  استفاده از ژل های پرکننده تزریقی می باشد که جایگزین چربی تحلیل رفته ی پوست می شوند و خطوط عمیق را پر میکنند و باعث پر و صاف شدن پوست می شوند این روش هم از روش هایی است که هزینه ی آن به اندازه ی لیفت پوست ، سنگین نیست البته لازم به ذکره که حتما این روش ها رو توسط متخصص های حرفه ای انجام بدهید.
 
– لیزر
و آخرین روش توصیه شده از طرف ما برای شما استفاده از لیزر است . چون با بالا رفتن سن کلاژن سازی توسط پوست به طور چشم گیری کاهش می یابد پوست نازک وچروک و پیر می شود ولی لیزرهای جدید با قدرت نفوذ عمیق به لایه های پوست و ایجاد کلاژن سازی باعث جوان سازی پوست می شوند .لیزر فرکسل محبوب ترین لیزر موجود در بازار می باشد و قادر به نفوذ عمیق به پوست های آسیب دیده می باشند . ممکنه زمانی که از این لیزر استفاده می کنید پوست شما قرمز و متورم بشه ولی نگران نباشید این قرمزی و تورم در عرض چند ساعت از بین میرود.
 
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :