ترفندهای از بین بردن سیاهی زیر بغل

تاریخ درج: 1398/01/27
سیاهی زیر بغل یک بیماری نیست بلکه واکنش پوست بدن به عوامل بیرونی است. شاید بسیاری از بانوان ترفندهای از بین بردن سیاهی زیر بغل را به روش های مختلف امتحان کرده اند اما گاهی اوقات امتحان خیلی از روش ها مشکل را حل نمی کند بلکه باعث بدتر شدن آن نیز می شود.در این مطلب شما می توانید با استفاده از راههای ساده در منزل به راحتی از شر سیاهی زیر بغل راحت شوید.
 
1.لیمو
لیمو به دلیل داشتن اسیدهای موجود در آن ،اولین سفید کننده ای است که به ذهن انسان می آید.قبل از حمام لیمو را به دو قسمت تقسیم کرده و به آرامی در قسمت زیر بغل خود ماساژ دهید و بعد از مدتی بشویید.لیمو باعث پاکسازی سلول های مرده پوست می گردد.
 
2. سیب زمینی
سیب زمینی ها نیز سفید کننده های طبیعی هستند.در کسانی که دارای پوست حساس هستند لیمو ممکن است سبب حساسیت شود بدین منظور می توانند از سیب زمینی استفاده کنند.برای سفیدی پوست سیب زمینی را رنده کنید و به ارامی به زیر بغل خود بمالید.و به مدت ۱۰ دقیقه این کار را ادامه دهید.می توانید برای این کار از آب سیب زمینی نیز استفاده کنید.
 
3. خیار
یک عدد خیار را به دو قسمت تقسیم کنید و به آرامی به زیر بغل خود بمالید.می توانید از آب خیار نیز استفاده کنید و بعد از چند روز شاهد تفاوت آن باشید.
 
4. سرکه
برای دستیابی به پوست سفید مقداری سرکه را با آرد برنج مخلوط کنید . یک دوش آب گرم بگیرید و بعد از آن این خمیر را به زیر بغل خود بمالید و بعد از 15 دقیقه با آب ولرم بشویید.
 
5. شیر
شیر به دلیل داشتن ویتامین و اسیدهای چرب تاثیر بسزایی در روشن شدن پوست زیر بغل دارد.مقداری شیر را به پنبه آغشته کنید و به زیر بغل خود بمالید و بعد از 10 دقیقه با آب ولرم بشویید.
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :