اشتباهات رایج در آرایش عروس

تاریخ درج: 1398/01/15
 آرایش عروس، یک آیتم پر اهمیت برای عروس خانم ها می باشد و زمان زیادی را برای آن صرف می کنند اما متاسفانه در عین حال شاهد اشتباهات رایج در آرایش عروس خانم ها هستیم  . آیا دوست دارید در عکس های عروسی بدون نقص دیده شوید و در مهمترین شب زندگیتان بدرخشید.
 
1. تلاش برای امتحان کردن متد جدید
آرایش عروس باید خاص و بدون نقص باشد.باید با آرایش روزانه شما متفاوت باشد .اما این بدان معنا نیست که آرایش شما یک آرایش کاملا جدید باشد که تا به حال انجام نداده اید. آرایش عروس باید حتما قبل از روز عروسی بر صورت شما امتحان شده باشد.باید از رنگ ها و مارکهایی استفاده شود که قبلا شما استفاده کرده اید. قرار نیست در آرایش عروس شما کاملا عوض شوید و مهمترین نکته در سادگی است .
 
2. در ترند آرایش فصل گم شدن
همه ما آرایش سال و ترند آن را دنبال می کنیم و بسیار به آن علاقه داریم.اما زمانی که بحث از آرایش عروس می شود باید ترند فصل را کنار بگذاریم .باید بیشترین آرایشی را که مناسب چهره شما باشد را انتخاب کنید.
 
3. استفاده زیاد از رژگونه
نه تنها در آرایش عروس  ،بلکه در آرایش مهمانی ها نیز اکثر ما دچار این اشتباه می شویم.برای این که دچار این اشتباه نشوید بعد از پایان آرایش حتما از خود عکس بگیرید و متوجه کمی یا زیادی آن شوید.
 
4. انتخاب کرم پودر اشتباه
یکی از حساسترین نقاط آرایش عروس ،انتخاب کرم پودر مناسب است.باید کرم پودر متناسب با رنگ پوست شما انتخاب شود که همچنین ماندگاری بالایی نیز داشته باشد.می خواهیم در این مورد یک راهنمایی طلائی را به شما بگوییم.در آرایش عروس از کرم پودر های حاوی کرم ضد آفتاب دوری کنید.زیرا در هنگام عکاسی باعث سفید دیده شدن بیش از اندازه صورت شما می شود.
 
5. تثبیت  نکردن آرایش با اسپری
اگر می خواهید آرایش شما در طول شب ثابت بماند استفاده از تثبیت کننده ها الزامی است.همان طور که برای ثابت ماندن موها از اسپری مو استفاده می کنید برای ثابت ماندن آرایش نیز باید از اسپری استفاده کنید تا در تمام شب بی نقص دیده شوید.
 
منبع:
دسته بندی: آرایشگاه زنانه
اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی :